Niedziela, 11 grudnia 2016 , Imieniny: Biny, Damazego, Waldemara

-

 
 
 
 


Zawody Strażackie w Brzydowie
Wpisany przez Administrator   
Sobota, 16 Maj 2009 15:10

Strażacy - na co dzień ratują życie i mienie, 16 maja br. w Brzydowie walczyli w widowiskowych zawodach o miano najlepszej Jednostki Gminy Ostróda. W sobotnie przedpołudniem jedynym miejscem gdzie "woda lała się z nieba" było boisko sportowe w Brzydowie. Tam bowiem w ramach Obchodów Gminnego Dnia Strażaka przeprowadzono Gminne Zawody Sportowo - Pożarnicze o Puchar Wójta Gminy Ostróda.

W zmaganiach wzięło udział 13 drużyn z Ochotniczych Straży Pożarnych, w tym dwie kobiece oraz cztery Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze chłopców i dziewcząt. W generalnej klasyfikacji zwyciężyła Ochotnicza Straż Pożarna z Brzydowa, ale na pewno nie możemy wstydzić się za żadną jednostkę z Gminy Ostróda.

Zawody rozegrano w dwóch konkurencjach:

1. Grupa A i C - ćwiczeniu bojowym i sztafecie pożarniczej 7x50 metrów z przeszkodami.

2. Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze - rozwinięciu bojowym i biegu sztafetowym 400 metrów z przeszkodami zgodnie z regulaminem CTIF.

Czołowe miejsca w poszczególnych kategoriach zajęły następujące drużyny:

GRUPA AGRUPA C
1. OSP Brzydowo1. OSP Brzydowo
2. OSP Reszki2. OSP Ornowo
3. OSP Pietrzwałd
MDP chłopcówMDP dziewcząt
1. OSP Brzydowo1. OSP Brzydowo
2. OSP Ornowo2. OSP Ornowo


 
Naszą witrynę przegląda teraz 72 gości