Niedziela, 11 grudnia 2016 , Imieniny: Biny, Damazego, Waldemara

-

 
 
 
 


KURATORYJNY KONKURS Z FIZYKI ETAP SZKOLNY
Wpisany przez Wioletta Ojrzyńska   
Wtorek, 27 Listopad 2012 00:00
DSC03619 W dniu 26.11.2012r. w Gimnazjum im. Żołnierza Polskiego w Durągu został przeprowadzony szkolny etap kuratoryjnego konkursu z fizyki. Do konkursu przystąpiło 6 uczniów z klas trzecich. Celem konkursu było rozwijanie, rozbudzanie zainteresowań i uzdolnień uczniów, popularyzacja fizyki wśród uczniów, promowanie osiągnięć uczniów szczególnie zainteresowanych fizyką oraz motywowanie nauczycieli do podejmowania różnorodnych działań w zakresie pracy z uczniem zdolnym. DSC03620

 

Zakres materiału konkursu obejmował podstawę programową kształcenia ogólnego z fizyki. Prace konkursowe sprawdzone zostały przez przewodniczącą szkolnej komisji konkursowej według klucza odpowiedzi przysłanego przez przewodniczącego Wojewódzkiej Komisji Konkursowej. Protokół z konkursu został wysłany do przewodniczącego Wojewódzkiej Komisji Konkursowej w Olsztynie.

Wyniki etapu szkolnego konkursu:

I miejsce – Małgorzata Trzcińska kl. III A

II miejsce – Edyta Czubak kl. III B

III miejsce – Daria Kucaba kl. III A

  Szkolna Komisja Konkursowa

 Przewodnicząca: Wioletta Ojrzyńska

 Członek: Ewa Stolla

 Członek: Małgorzata Zajda


 
Naszą witrynę przegląda teraz 69 gości