Niedziela, 29 maja 2016 , Imieniny: Benity, Maksymiliana, Teodozji

-

 
 
 
 


Oficjalna Strona Internetowa Gminy Ostróda
Nowy harmonogram wyjazdów

Zapraszamy do udziału w projekcie
pn. "Edukacja przez teatr i muzykę w Gminie Ostróda II edycja".

Więcej…
 
Książki naszych marzeń
Gmina Ostróda otrzymała wsparcie finansowe w wysokości 8 800,00 zł. z Kuratorium Oświaty w Olsztynie na zakup książek do bibliotek szkolnych w ramach rządowego programu „Książki naszych marzeń”. Jeszcze w tym roku szkolnym 2015/2016 do bibliotek zostaną zakupione nowe wydawnictwa w celu promocji czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży oraz rozwijania ich kompetencji i zainteresowań czytelniczych.
Więcej…
 
Ankieta badania zadowolenia klientów Urzędu Gminy Ostróda
Przypominamy o funkcjonowaniu ankiety dotyczącej badania poziomu zadowolenia Klientów. Ankieta ma na celu dostarczenie informacji na temat pracy Urzędu, opinii dotyczących jakości świadczonych usług. Badanie to pozwala nam na ciągłe doskonalenie, coraz lepsze zarządzanie Urzędem, a tym samym odpowiadanie na potrzeby Klientów. Szczególnie cenne są dla nas Państwa uwagi i propozycje zmian w pracy Urzędu. Dokonana przez Państwa ocena oraz sformułowane uwagi i wnioski zostaną uwzględnione przy doskonaleniu usług publicznych świadczonych przez Urząd.
Więcej…
 
Spotkanie informacyjne dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw

Samorząd Gminy Ostróda i Regionalny System Wspierania Innowacji działający przy Warmińsko - Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego SA w Olsztynie serdecznie zapraszają przedstawicieli mikro, małych i średnich przedsiębiorstw na nieodpłatne spotkanie informacyjne, w trakcie którego omówione zostaną zasady ubiegania się o środki unijne z:
§  Regionalnego Programu Operacyjnego „Warmia i Mazury na lata 2007-2013”, Oś „Przedsiębiorczość”;
§  Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich, „Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw”

Więcej…
 
Zdrowo na sportowo
Dzięki projektowi „Zdrowo na sportowo”, powstała drużyna orlików w Samborowie, mająca swoją bazę treningową na kompleksie sportowo-rekreacyjnym Orlik w Samborowie.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 252
Naszą witrynę przegląda teraz 52 gości