Niedziela, 11 grudnia 2016 , Imieniny: Biny, Damazego, Waldemara

-

 
 
 
 


Oficjalna Strona Internetowa Gminy Ostróda
Nowy harmonogram wyjazdów

Zapraszamy do udziału w projekcie
pn. "Edukacja przez teatr i muzykę w Gminie Ostróda II edycja".

Więcej…
 
Spotkanie informacyjne dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw

Samorząd Gminy Ostróda i Regionalny System Wspierania Innowacji działający przy Warmińsko - Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego SA w Olsztynie serdecznie zapraszają przedstawicieli mikro, małych i średnich przedsiębiorstw na nieodpłatne spotkanie informacyjne, w trakcie którego omówione zostaną zasady ubiegania się o środki unijne z:
§  Regionalnego Programu Operacyjnego „Warmia i Mazury na lata 2007-2013”, Oś „Przedsiębiorczość”;
§  Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich, „Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw”

Więcej…
 
Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze w Brzydowie

Strażacy - na co dzień ratują życie i mienie, 19 czerwca br. w Brzydowie po raz kolejny walczyli w widowiskowych zawodach o miano najlepszej Jednostki Gminy Ostróda w Gminnych Zawodach Sportowo - Pożarniczych o Puchar Wójta Gminy Ostróda. Otwarcia zawodów dokonał Wójt Gminy Ostróda Bogusław Fijas - Prezes Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP, który przywitał strażackie drużyny, biorące udział w zawodach oraz licznie przybyłych gości. W zmaganiach uczestniczyły wszystkie jednostki OSP z terenu Gminy Ostróda – łącznie 24 drużyny.

Więcej…
 
Obchody 505 - lecia miasta partnerskiego Silute (Litwa)
W dniach 28 - 29 maja 2016 roku delegacja Gminy Ostróda przebywała na Litwie w mieście partnerskim na zaproszenie Mera  Rejonu Silute Vytautasa Laurinaitisa z okazji uroczystych obchodów 505-lecia powstania Silute.

Więcej…
 
Wyniki I kolejki Gminnej Ligi Halowej Piłki Nożnej 2016/2017
  W ostatni weekend została rozegrana I kolejka Gminnej Ligi Halowej Piłki Nożnej 2016/2017. Obifitowała w liczne emocje i niemalże "hokejową" ilość bramek. W tegorocznej edycji rozgrywek na sali w Samborowie wystartowało 12 drużyn.
Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 268
Naszą witrynę przegląda teraz 66 gości