Sobota, 25 października 2014 , Imieniny: Ingi, Maurycego, Sambora

-

 
-
 


Oficjalna Strona Internetowa Gminy Ostróda
Spotkanie informacyjne dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw

Samorząd Gminy Ostróda i Regionalny System Wspierania Innowacji działający przy Warmińsko - Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego SA w Olsztynie serdecznie zapraszają przedstawicieli mikro, małych i średnich przedsiębiorstw na nieodpłatne spotkanie informacyjne, w trakcie którego omówione zostaną zasady ubiegania się o środki unijne z:
§  Regionalnego Programu Operacyjnego „Warmia i Mazury na lata 2007-2013”, Oś „Przedsiębiorczość”;
§  Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich, „Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw”

Więcej…
 
Nowy harmonogram wyjazdów

Zapraszamy do udziału w projekcie
pn. "Edukacja przez teatr i muzykę w Gminie Ostróda II edycja".

Więcej…
 
otwarcie nowej części Środowiskowego Domu Samopomocy w Wygodzie

12 marca br. miało miejsce uroczyste otwarcie nowej części Środowiskowego Domu Samopomocy w Wygodzie. Dzięki realizacji II etapu inwestycji pn. ,,Adaptacja budynku na Środowiskowy Dom Samopomocy w m. Wygoda”, aż 50 osób potrzebujących wsparcia skorzysta z ośrodka. Uroczystego otwarcia dokonał Wójt Gminy Ostróda Bogusław Fijas oraz Kierownik Środowiskowego Domu Samopomocy w Wygodzie Teresa Zdon. Poświęcenia nowej części ŚDS dokonał Proboszcz Parafii Świętego Piotra w Okowach Ks. Józef Spisak. Przybyli goście zostali zaproszeni do zwiedzania obiektu oraz na program artystyczny specjalnie przygotowany na tą okazję przez pensjonariuszy.

Więcej…
 
nagroda biznesu DEMES
alt

Mazury Grand Slam

 
spotkanie z młodzieżą z Haltern am See
W dnaich 15.06.- 21.06.2014r. na terenie Gminy Ostróda przebywała dwudziestoosobowa grupa młodzieży partnerskiej szkoły – Joseph-König Gimnasium w Haltern. Wspólny projekt gimnazjalistów z Haltern i uczniów z Gimnazjum im. Żołnierza Polskiego w Duragu będzie nosił nazwę:” Komunikację na co dzień w języku polskim i niemieckim”. Chodzi o symulowanie zdarzeń codziennych, które mogą potencjalnie spotkać turystę. Uczniowie swoją wizytę rozpoczęli spotkaniem z Wójtem Gminy Ostróda Bogusławem Fijasem w Urzędzie Gminy Ostróda.
Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 198
Naszą witrynę przegląda teraz 34 gości