Wtorek, 1 grudnia 2015 , Imieniny: Blanki, Edmunda, Eligiusza

-

 
 
 
 


Oficjalna Strona Internetowa Gminy Ostróda
Nowy harmonogram wyjazdów

Zapraszamy do udziału w projekcie
pn. "Edukacja przez teatr i muzykę w Gminie Ostróda II edycja".

Więcej…
 
Książki naszych marzeń
Gmina Ostróda otrzymała wsparcie finansowe w wysokości 8 800,00 zł. z Kuratorium Oświaty w Olsztynie na zakup książek do bibliotek szkolnych w ramach rządowego programu „Książki naszych marzeń”. Jeszcze w tym roku szkolnym 2015/2016 do bibliotek zostaną zakupione nowe wydawnictwa w celu promocji czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży oraz rozwijania ich kompetencji i zainteresowań czytelniczych.
Więcej…
 
Spotkanie informacyjne dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw

Samorząd Gminy Ostróda i Regionalny System Wspierania Innowacji działający przy Warmińsko - Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego SA w Olsztynie serdecznie zapraszają przedstawicieli mikro, małych i średnich przedsiębiorstw na nieodpłatne spotkanie informacyjne, w trakcie którego omówione zostaną zasady ubiegania się o środki unijne z:
§  Regionalnego Programu Operacyjnego „Warmia i Mazury na lata 2007-2013”, Oś „Przedsiębiorczość”;
§  Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich, „Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw”

Więcej…
 
Informacja o wynikach konsultacji społecznych
Informacja o wynikach konsultacji społecznych projektu „Rocznego programu współpracy Gminy Ostróda z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2016.
Więcej…
 
Ankieta badania zadowolenia klientów Urzędu Gminy Ostróda
Przypominamy o funkcjonowaniu ankiety dotyczącej badania poziomu zadowolenia Klientów. Ankieta ma na celu dostarczenie informacji na temat pracy Urzędu, opinii dotyczących jakości świadczonych usług. Badanie to pozwala nam na ciągłe doskonalenie, coraz lepsze zarządzanie Urzędem, a tym samym odpowiadanie na potrzeby Klientów. Szczególnie cenne są dla nas Państwa uwagi i propozycje zmian w pracy Urzędu. Dokonana przez Państwa ocena oraz sformułowane uwagi i wnioski zostaną uwzględnione przy doskonaleniu usług publicznych świadczonych przez Urząd.
Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 233
Naszą witrynę przegląda teraz 87 gości